> PRACA > Gorzów Wielkopolski

Junior Key Account Manager w Gorzów Wielkopolski, Lubuskie sprżedam

Zakres obowiązków: Budowanie i rozwijanie długotrwałych, partnerskich relacji z kluczowymi klientami (głównie zakłady produkcyjne, przemysłowe) Analiza potrzeb klientów, negocjacje warunków współpracy i umów handlowych Przygotowywanie ofert i cenników dla klientow Realizacja budżetów sprzedaży we współpracy z zespołem Przygotowywanie raportów, kontrola kosztów i analiza cen Monitorowanie rynku Poszukujemy Kandydatów gotowych do obycia kilkunastomiesięcznego szkolenia wdrożeniowego w siedzibie firmy w Niemczech. Szkolenie będzie obejmowało techniki sprzedaży, szkolenie produktowe oraz kurs języka angielskiego i niemieckiego. Wymagania: Wykształcenie wyższe Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 Motywacja do podjęcia nauki języka niemieckiego Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B Gotowość do obycia szkolenia w siedzibie firmy w Niemczech (ok. 15 miesięcy - warunek konieczny) Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków Dobra znajomość pakietu MS Office Oferujemy: Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, oferującej zaawansowane rozwiązana dla przemysłu Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała) Możliwość kompleksowego wdrożenia do pracy na stanowisku Key Account Managera poprzez szeroki wachlarz szkoleń produktowych, sprzedażowych i naukę języków obcych Wsparcie w zakwaterowaniu w okresie szkolenia Konkurencyjne wynagrodzenie (już na etapie szkolenia) Pracę w standardowych godzinach biznesowych Możliwość rozwoju zawodowego Po powrocie ze szkolenia praca ma charakter częściowo mobilny i częściowo home-office Obszar pracy po szkoleniu: województwo wielkopolskie i lubuskie Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Detale ogłoszenia: Junior Key Account Manager
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoLubuskie
Miasto:Gorzów Wielkopolski